Ольга Шепель

OlgaShepelЗаступник керівника і викладач Українського Центру Медіації [kmbs]

Ольга є медіатором, акредитованим у CEDR (Великобританія) та членом міжнародної мережі тренерів з медіації (CEDR traners-network).

Освіта: магістр міжнародного менеджменту, Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана; курси у Школі управління людськими ресурсами при Києво-Могилянській Бізнес Школі; сертифікат, програма управлінського розвитку для власників і топ-менеджерів: «Менеджмент: мистецтво управління» (10-місячна програма), Києво-Могилянська Бізнес Школа. З 2011 навчається в Міжнародному інституті глибинної психології. Спеціальність: практична психологія / психоаналіз. 

Спеціалізація: управління людськими ресурсами, менеджмент, організація та ведення бізнес процесів.

Релевантні тренінги: тренінги «Базові навички медіатора» та «Навички медіації у вирішенні корпоративних спорів» (Центр ефективного вирішення спорів (CEDR), Великобританія; тренінг «Медіація в організації: вирішення і профілактика конфліктів та спорів за допомогою навичок медіатора» ( Університет Св. Томаса, США); Тренінг для тренерів (CEDR (Великобританія), «Мистецтво та наука переговорів за методикою Harvard Negotiation Project» та інші.

Посада та місце роботи: співвласник компанії, яка працює в будівельній галузі; бізнес-тренер, HR-менеджер, бізнес-консультант.Досвід роботи: досвід успішної роботи в міжнародних та вітчизняних компаніях різноманітних галузей, організаційно-правових форм, етапів розвитку, форм власності (СП «Джерман моторз», ДП «Эйвон Косметікс Юкрейн», ТОВ «АгроДім», мережа ресторанів швидкого обслуговування ТМ «Печена картопля»).

Має досвід розв’язання конфліктів в бізнес середовищі між топ-менеджерами, керівниками відділів та їхніми підлеглими та між співробітниками. Працювала у міжнародних компаніях у якості топ-менеджера, бізнес-консультанта. 

Має практичний досвід проведення переговорів у якості медіатора у сфері комерційних, організаційних, сімейних спорів і конфліктів. Ольга у якості тренера проводила тренінги з підготовки медіаторів, а також тренерів з медіації у Казахстані та Білорусі.

У 2010 р. працювала тренером по переговорах в Школі Вищого корпусу державної служби України. Окрім того Ольга має досвід викладацької діяльності для UNDP, ABA, CEELI.

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
19
20
21
22
23
24
25

Вхід до Ресурсного центру

Новини

РОЗШИРЯЄМО ГОРИЗОНТИ СПІВПРАЦІ: МЕМОРАНДУМ З ГРУПОЮ ВИПУСКНИКІВ УЦМ

02.03.2020
Підписано Меморандум про співпрацю між Українським Центром Медіації в особі Єрьоменко…

БАЗОВІ НАВИЧКИ МЕДІАТОРА, ЛИПЕНЬ 2019

01.07.2019
5d11ce52ea5413690c6995495cd90945
«Якщо у Вас немає глибин, які у Вас можуть бути висоти?» - К. Юнг Програма Базові навички…

ЕМОЦІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ: СКЛАДОВІ ПРОДУКТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ

01.07.2019
4e3540dbf407785323c6168f2dc50104
● Як мені впоратися зі своїми емоціями в професійному та особистому житті? ● Як уникнути…

Підпишіться на розсилку

Підписатись

Контактна інформація


Україна, Київ, вул. Волоська 8/5
4 корпус НаУКМА, 4 поверх

Тел.:+38 (044) 490-66-35
Факс:+38 (044) 425-77-81
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Жодна частина матерiалiв не може бути вiдтворена чи використана iншим способом
у будь-якiй формi без письмової згоди осiб, якi мають авторськi права.

© 2009, Український Центр Медіації
[УЦМ], kmbs