Mediate'18

З 5 по 9 листопада 2018 року Київ прийняв міжнародний турнір з медіації серед студентiв вищих навчальних закладів Mediate'18, що пройшов на базі Юридичного факультету Київського національного університету ім. Т.Шевченка.

Mediate'18 - міжнародний турнір з медіації, створений міжнаціональної академією вирішення спорів (INADR) і молодими фахівцями з країн Східної Європи з метою підвищення обізнаності про медіацію.

В цьому році в змаганнях взяли участь представники навчальних закладів з 6 країн - в тому числі України, Польщі, Індії, Сінгапуру і США.

Медіатори УЦМ Галина Єрьоменко та Ольга Антонюк були запрошені до складу міжнародного суддівського корпусу турніру і мали можливість не тільки оцінити підготовку і високі навички учасників, але і вручити особливу нагороду переможцю турніру в номінації «Кращий медіатор» - сертифікат на отримання 12 годин он-лайн коучингу від тренерів УЦМ.

Український центр медіації не тільки підтримує інформаційні та освітні кампанії з популяризації медіації серед молодих юристів у всьому світі, але і рухається в ногу з часом, який диктує нові потреби в інноваційному навчанні. 


Ці тенденції лягли в основу розробки нової навчальної програми, пропоновaноï УЦМ спільно з Edwards Mediation Academy (США), яка дає безліч унікальних переваг нашим студентам.

Команда УЦМ вітає переможницю Mediate'18 з успіхом на турнірі і сподівається, що он-лайн коучинг допоможе їй досягти ще більших вершин професії! 

Календар подій

Вхід до Ресурсного центру

Підпишіться на розсилку

Підписатись

Контактна інформація


Україна, Київ, вул. Волоська 8/5
4 корпус НаУКМА, 4 поверх

Тел.:+38 (044) 490-66-35
Факс:+38 (044) 425-77-81
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Жодна частина матерiалiв не може бути вiдтворена чи використана iншим способом
у будь-якiй формi без письмової згоди осiб, якi мають авторськi права.

© 2009, Український Центр Медіації
[УЦМ], kmbs