ОН-ЛАЙН КОУЧИНГ ВІД УЦМ

Вперше в Україні та усьому російськомовному сегменті інтернету Український центр медіації надає своїм студентам унікальну можливість отримання і закріплення медіаційних навичок он-лайн, в комфортній обстановці свого будинку або офісу в зручний час.

Що таке «он-лайн коучинг»?

Он-лайн коучинг від УЦМ - це практичні симуляції медіації, де студенти напрацьовують робочі навички медіатора шляхом активної участі в живих коуч-сесіях в режимі он-лайн відеоконференції з тренерами УЦМ в пір-групах по 2-3 особи.

Симуляції медіації - це практичні вправи, спрямовані на комплексне відпрацювання учасниками навичок і методів роботи медіатора через моделювання кейсів - навчальних матеріалів УЦМ, розроблених протягом багатьох років, практикуючими медіаторами центру. По завершенню симуляції слідує індивідуалізований зворотній зв'язок від тренерів студентам. Завдяки цьому індивідуальному коучінгу студенти можуть перевірити своє розуміння медіаційних навичок і вдосконалити свою здатність використовувати медіаційні компетенції в режимі реального часу за столом переговорів.

Пропонований метод навчання визнаний найкращим способом ефективного оволодіння навичками успішного медіатора, і відпрацьований до дрібниць за 10 років тренінгового досвіду УЦМ. На даний момент онлайн-коучинг пропонується тільки у нас.

Як відбуваються коуч-сесії?

На кожній коуч-сесії, що проводиться за допомогою відеозв'язку Skype, присутній один кваліфікований коуч-медіатор УЦМ і не більше трьох студентів.

Після реєстрації, оплати і бронювання сесії, не пізніше ніж за 12 годин до часу заброньованої сесії всі зареєстровані на коуч-сесію учасники отримують синопсис практичного кейса, на якому будуть відпрацьовуватися навички. Двоє учасників також отримують конфіденційні рольові інструкції для участі в кейсі в ролі сторони, третій учасник буде в такому кейсі медіатором. Кожен з учасників отримує роль медіатора не менше ніж в кожному третьому кейсі зі своєю участю. Коучі УЦМ ретельно відстежують зміст практичних кейсів, так що на кожній сесії учасники отримують абсолютно новий кейс для відпрацювання.

До початку коуч-сесії учасники зобов'язані перевірити справність свого обладнання (комп’ютер, ноутбук, телефон, навушники тощо).

У призначений час коуч-сесії коуч зв'язується з усіма учасниками сесії з їх скайп-контактам, наданим під час бронювання ними коуч-сесії.

Коуч-сесія триває 2 години в режимі он-лайн відео-конференції, під час якої протягом 90 хвилин учасники відіграють повну симуляцію медіації за допомогою і з підтримкою коуча. В кінці сесії коуч надає медіатору в присутності сторін зворотний зв'язок тривалістю до 30 хвилин і дає рекомендації про можливі зони розвитку медіаційних компетенцій.

Хто може брати участь в коуч-сесіях?

Оскільки для практичного відпрацювання медіаційних компетенцій необхідна як мінімум початкова теоретична підготовка, обізнаність про суть медіації і основні принципи роботи медіатора, для всіх учасників необхідно надати достовірну інформацію про проходження будь-якого навчального курсу з медіації.

Ми з радістю запрошуємо приєднуватися до наших он-лайн коуч-сесій випускників всіх програм, незалежно від центру проходження навчання, в тому числі тих, які закінчили відповідний он-лайн курс.

Яка вартість коуч-сесії?

Одна стандартна коуч-сесія тривалістю 2 астрономічних години коштує 400 гривень для кожного учасника. Для більш поглибленого освоєння медіаційних технік, особливо для учасників, які не мали раніше досвіду участі в практичних симуляціях, що проводяться аудиторно, рекомендується пакет від трьох коуч-сесій вартістю 1200 гривень.

Учні, які бажають придбати персоналізовані коуч-сесії (учасник - коуч), можуть звернутися до нас в індивідуальному порядку.

 Як мені стати учасником коуч-сесії?

Для участі в коуч-сесіях учасникам необхідно зареєструватися та оплатити бажану кількість коуч-сесій через систему он-лайн оплати. Після підтвердження оплати учасник отримує розклад доступних коуч-сесій на найближчі 2 тижні і може зареєструватися на будь-яку з них. Для бронювання коуч-сесії досить відповісти на електронний лист, в якому було надано розклад коуч-сесій, із зазначенням свого скайп-контакту, а також обраної дати і часу коуч-сесії.

Забронювати, перенести або скасувати оплачену коуч-сесію можна не пізніше, ніж за 24 години до передбачуваного часу коуч-сесії.

Зареєструватися на он-лайн коучінг прямо зараз можна тут, заповнивши цю форму:

1.Особиста інформація
2. Контактна інформація
3. Професійний досвід
4. Звідки Ви дізналися про програму?
5. Де ви проходили навчання з медіації?
6. Скільки годин становило навчання ?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
3
4
5
6
7
8
9
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
27
28
29
30

Новини

БАЗОВІ НАВИЧКИ МЕДІАТОРА, ЛИПЕНЬ 2019

01.07.2019
5d11ce52ea5413690c6995495cd90945
«Якщо у Вас немає глибин, які у Вас можуть бути висоти?» - К. Юнг Програма Базові навички…

ЕМОЦІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ: СКЛАДОВІ ПРОДУКТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ

01.07.2019
4e3540dbf407785323c6168f2dc50104
● Як мені впоратися зі своїми емоціями в професійному та особистому житті? ● Як уникнути…

ПЕРЕГОВОРИ ЗА ІНТЕРЕСАМИ

01.07.2019
62981246 2632335800128533 6586171682279391232 o
« А що для вас важливо?»,- вже не третій день навчання розпочав дослідження інтересів…

Підпишіться на розсилку

Підписатись

Контактна інформація


Україна, Київ, вул. Волоська 8/5
4 корпус НаУКМА, 4 поверх

Тел.:+38 (044) 490-66-35
Факс:+38 (044) 425-77-81
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Жодна частина матерiалiв не може бути вiдтворена чи використана iншим способом
у будь-якiй формi без письмової згоди осiб, якi мають авторськi права.

© 2009, Український Центр Медіації
[УЦМ], kmbs