МІЖНАРОДНА ПРОГРАМАMEDIATION SKILLS & COACHING ON LINE

Вперше в Україні та Європі Український центр медіації (УЦМ) у партнерстві з Edwards Mediation Academy (США) пропонує нову унікальну міжнародну програму з медіації Mediation Skills & Coaching On-Line. Ця програма поєднує в собі здобутки найсучаснішої онлайн-освіти з професійним досвідом одних із найбільш успішних медіаторів у світі та практичне тренування від визнаних коучів та тренерів Українського Центру Медіації.

Програма Mediation Skills & Coaching On-Line складається з двох інноваційних елементів:

1) 45+ годин – он-лайн курс Edwards Mediation Academy, Mediation Skills, високо затребуваний тими, хто працює в юридичній та діловій сферах.

Розроблений фахівцями в області медіації та високоякісного дистанційного навчання, курс структурований таким чином, що студенти отримують теорію та практичні навички, необхідні для успіху в кар'єрі медіатора в зручний час і в комфортному середовищі за власним  вибором. Курс надається англійською мовою, проте оцінка та зворотній зв’язок можуть бути надані англійською, українською та російською мовами.

Після закінчення курсу студенти матимуть робоче знання про процес медіації та численні аналітичні навички, необхідні для медіювання всіх видів суперечок, включаючи складні кейси.

2) 15 годин - практичні заняття з тренерами-медіаторами Українського центру медіації, де студенти можуть за власним вибором навчатися аудиторно в УЦМ у Києві або через відео сесії з тренерами та коучами УЦМ у пір-групах.

Симуляції медіації - це практичні вправи, орієнтовані на комплексне відпрацювання учасниками навичок та методів роботи медіатора шляхом опрацювання практичних кейсів - навчальних матеріалів УЦМ, напрацьованих протягом багатьох років практикуючими медіаторами центру, – а потім отримання індивідуалізованого зворотнього зв’язку від тренерів студентам. Завдяки цьому індивідуальному тренінгу студенти можуть перевірити своє розуміння та вдосконалити свою здатність використовувати ці навички в режимі реального часу за столом переговорів.

Запропонований метод навчання визнаний найкращим способом ефективного оволодіння навичками успішного медіатора, і на даний момент такий режим онлайн-коучингу російською мовою пропонується лише УЦМ. Тренери УЦМ, які працюють в коуч-сесіях, повністю схвалені Edwards Mediation Academy.

Після завершення програми, включаючи модульну оцінку, студенти отримують унікальний міжнародний документ, виданий Edwards Mediation Academy та УЦМ, визнаний у США, Україні та інших країнах світу.

Вартість МІЖНАРОДНОЇ ПРОГРАМИ MEDIATION SKILLS & COACHING ON-LINE $ 499

(сплачується карткою безпосередньо на користь Edwards Mediation Academy)

  

ЗАСНОВНИКИ ПОГРАМИ

Про Український центр медіації

Український центр медіації (УЦМ) був створений у 2008 році як спільний проект Києво-Могилянської бізнес-школи та Міжнародної фінансової корпорації (IFC) з метою створення інституції, яка буде рушійною силою для розробки альтернативних методів вирішення спорів в Україні через навчання та послуги справді незалежних медіаторів.

УЦМ є одним із найкращих визнаних провайдерів послуг з медіації та встановлює найвищий стандарт навчання практикуючих медіаторів як в Україні, так і за її межами. Тренери-медіатори УЦМ є практикуючими медіаторами та експертами у своїй галузі, авторами унікальних практичних кейсів на основі власного досвіду та спеціалістами, які розробляють інноваційні освітні проекти у сфері медіації у навчальних закладах на міжнародному рівні.

В даний час у навчальних програм УЦМ вже більше 7000 випускників - кваліфікованих фахівців, багато з яких стали успішними медіаторами.

Керівник УЦМ, кандидат юридичних наук Галина Єрьоменко, визнаний міжнародний експерт з медіації, разом з командою партнерів та випускників центру, створила безпрецедентні проекти про медіацію в Україні, використовуючи багато інноваційних методів навчання, включаючи гейміфікацію та онлайн-навчання.

Про Edwards Mediation Academy

Edwards Mediation Academy була заснована в 2014 році одним з провідних та найдосвідченіших американських медіаторів Брюсом Едвардсом. Він, разом із дружиною та партнером Сьюзен Франсон Едвардс, присвятили своє життя підвищенню загального практичного досвіду професіоналів з медіації у всьому світі. Побудовані на об'єднанні двох нових соціальних зрушень - використання медіації як системного підходу до вирішення спорів у сучасній правовій системі та покращення можливостей онлайн-навчання для підтримки традиційного навчання в класі, курси EMA використовуються у всьому світі. Всі курси EMA викладаються піонерами та фахівцями галузі медіації. Щоб переглянути наших фахівців перейдіть за [посиланням].

Брюс Едвардс був одним з піонерів у розвитку медіації як інструменту вирішення комерційних спорів у Сполучених Штатах. Професійний медіатор з 1985 року Брюс провів понад 7000 справ, починаючи від "простих" двосторонніх конфліктів, пов'язаних з господарськими спорами, ненавмисними тілесними ушкодженнями та випадковим спричиненням смерті, до більш складних випадків щодо охорони навколишнього середовища, страхування або будівництва, в деяких з яких участь брали більше 80 сторін.

Пан Едвардс навчав суддів, адвокатів та надихає медіаторів у всьому світі. Він відіграв центральну роль у створенні JAMS, найбільшої та найуспішнішої компанії з вирішення спорів у США та виконував обов'язки Голови Правління JAMS з 2010 по 2013 роки.

Курси Edwards Mediation Academy поєднують краще з теорії медіації та практичних знаннь за допомогою інтерактивного, самостійного навчання. Вони включають презентації та коментарі провідних фахівців у галузі медіації та всі необхідні теоретичні матеріали. Модулі вибудовані навколо унікального процесу медіації, зафільмованого спеціально для цього курсу, де студенти дивляться на Брюса Едвардса, що приймає критичні рішення "від моменту до моменту", ніби сидячи за столом переговорів поряд з ним.

Edwards Mediation Academy також пропонує інші он-лайн курси, включаючи Advanced Mediation (для тих, хто вже має досвід комерційного посередництва) та Developing Your Career in Mediation.

 

 

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ

Програма Mediation Skills & Coaching On-Line призначена для тих, хто прагне знайти себе у професії медіатора, або тих, хто хоче використовувати управління конфліктами та навички вирішення спорів у своєму робочому середовищі. Наші студенти навчаються активно запобігати суперечкам на всіх рівнях і ефективно медіюють будь-які конфлікти, від сімейних і комерційних, до транснаціональних та політичних.

Програма підходить як тим, хто лише починає свій професійний шлях у якості медіатора, так і практикуючим фахівцям з вирішення спорів, які прагнуть вдосконалити свої знання та навички. Він спрямований на адвокатів, HR-спеціалістів, керівників підприємств, державних службовців, працівників соціальних служб, правозахисників та представників будь-якої професії, яка працює з людьми та має справу з  конфліктами.

Програма розроблена професіоналами в галузі медіації за допомогою спеціалістів з навчально-методичного проектування, і  призначена для навчання в Інтернеті, за вашим власним графіком та у середовищі, зручному саме для вас.

Ми рекомендуємо студентам проходити курс помодульно, фокусуючись на одному модулі за один раз. Перед початком наступного модуля проведіть кілька днів, осмислюючи та відпрацьовуючи отримані знання та навички. Практика та рефлексія заохочуються через онлайн-вправи та робочі листи (доступні з матеріалами курсу). Оцінювання модулів та зворотній зв’язок можуть бути російською, українською та англійською мовами. Студенти повинні набрати 8 з 10 балів при оцінюванні, а також коучінг, щоб отримати свій сертифікат про завершення.

Програма складається з 10 послідовних модулів:

 1. Принципи медіації
 2. Скликання
 3. Комунікації
 4. Висловлення та прийняття вибачень
 5. Відкриття
 6. Емоції
 7. Культура та упередження
 8. Переговори
 9. Етика
 10. Кар'єра

Одинадцятий модуль - 15 годин практичного тренінгу, який можна відвідувати особисто в УЦМ у Києві (графік можливого візиту буде надаватися кожному зареєстрованому студенту) або в режимі он-лайн шляхом участі у восьми відео сесіях з пір-групами по 2-3 студенти та одним тренером. Тривалість кожної відео-сессії складає 2 години, заявки на участь повинні бути надані в режимі он-лайн.

Програма передбачає володіння студентами англійською на рівні не нижче Intermediate.

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ MEDIATION SKILLS & COACHING ON-LINE

 1. Реєструючись на програму MediationSkills & CoachingOn-Line  студенти отримують 40+ годин навчання теорії та практиці медіації, а також 15 годин практичного тренінгу з  досвідченими тренерами-медіаторами.
 2. Після завершення всі успішні студенти отримують міжнародний сертифікат, визнаний у США та інших країнах світу.
 3. Проходження програми можливе у будь-якийзручний для вас час та в будь-якому місці – достатньо лише доступу в Інтернет. Немає розкладу і графікувідвідування, відсутні кінцеві строки для вивчення модулів. Не треба нікуди подорожувати чи брати відпустку на роботі.
 4. Викладення курсу англійською мовою дозволяє студентам вивчати навички медіаціїбезпосередньо з перших уст від найуспішніших медіаторів у світі, засновників галузі в США.
 5. Студенти можуть вибирати англійську, українську або російську мову для проходження оцінювання та отримання зворотного зв'язку.

 

Контактна інформація: (044) 490 66 35 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Календар подій

Новини

БАЗОВІ НАВИЧКИ МЕДІАТОРА, ЛИПЕНЬ 2019

01.07.2019
5d11ce52ea5413690c6995495cd90945
«Якщо у Вас немає глибин, які у Вас можуть бути висоти?» - К. Юнг Програма Базові навички…

ЕМОЦІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ: СКЛАДОВІ ПРОДУКТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ

01.07.2019
4e3540dbf407785323c6168f2dc50104
● Як мені впоратися зі своїми емоціями в професійному та особистому житті? ● Як уникнути…

ПЕРЕГОВОРИ ЗА ІНТЕРЕСАМИ

01.07.2019
62981246 2632335800128533 6586171682279391232 o
« А що для вас важливо?»,- вже не третій день навчання розпочав дослідження інтересів…

Підпишіться на розсилку

Підписатись

Контактна інформація


Україна, Київ, вул. Волоська 8/5
4 корпус НаУКМА, 4 поверх

Тел.:+38 (044) 490-66-35
Факс:+38 (044) 425-77-81
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Жодна частина матерiалiв не може бути вiдтворена чи використана iншим способом
у будь-якiй формi без письмової згоди осiб, якi мають авторськi права.

© 2009, Український Центр Медіації
[УЦМ], kmbs