Серед питань, які часто задають випускники програм, де і як можна підтримувати і поглиблювати кваліфікацію і набуті навички.

Конкретно попрацювати «у полі» можна долучившись до спільноти сімейних медіаторів УЦМ (Керівник Проекту – Заступник Директора центру О.Тютюн).

Випускники  програм по базових навичках медіатора після проходження спеціалізованого курсу по сімейній медіації  мають змогу відпрацювати набуті навички в реальних кейсах при супервізійній підтримці  тренерів УЦМ.   Проходження практики відбувається в рамках  проектів співпраці з  Службами у справах дітей та соціальних служб районних у м. Києві державних адміністрацій.  Проект по наданню соціальної послуги у сімейних конфліктах, в тому числі у шлюборозлучних процесах  стартував 24 лютого 2017 року і має на меті  здійснення  допомоги батькам і дітям з питань, які розглядає комісія з питань захисту прав дитини.

В рамках зазначеного проекту медіація надається медіаторами на безоплатній основі як соціальна послуга відповідно до стандартів визначених Державним стандартом соціальної послуги посередництва (медіації), що затверджений Наказом Міністерства соціальної політики України № 892 від 17.08.2016 року.

Для того щоб стати  учасником волонтерського проекту  необхідно  мати  базову підготовку медіатора,  а також успішно закінчити спеціалізований курс, де розглядаються особливості сімейної медіації і роботи з дітьми. Набуття практик відбувається  у ко-медіації разом з досвідченим медіатором, що дозволяє  молодому медіатору почувати себе безпечно у процесі медіації, надавати корисну послугу  батькам і дітям,   а також  переймати найкращий досвід у ситуаціях, які вимагають  повної самовідданості  і комплексного застосування забутих знань і навичок.

Навички бізнес-медіатора можна поглибити у ситуаціях, які на 80-85% наближені до реальних, у чому ми неодноразово мали нагоду переконатися під час наших медіацій.

(1) Клуб симуляцій – це зустріч, під час якої проводиться симуляція процесу медіації з коучинговою підтримкою тренера. Зазвичай бажаючі (за одну зустріч це приблизно 4-5 осіб) можуть спробувати себе у ролі медіатора під час процесу, де роль сторін можуть грати як випускники програм по медіації, так і ті, хто тільки цікавиться медіацією. Суперможливістю для всіх учасників події є підтримка тренера, який звертає увагу на «сильні ходи» медіатора, а також на його зони розвитку. Як правило, в процесі такої роботи всі залишаються задоволені, тому що учасники завжди навчаються і ролі сторін, і із ролі медіатора, і із ролей спотерігачів. Часто такі зустрічі супроводжуються дискусіями, які мають методологічний характер. У Клуба є постійні учасники, які не пропускають жодної клубної зустрічі і можливості побачити однодумців і друзів. Запрошуються випускники УЦМ і інших освітніх проектів!
Починають і виграють всі! Подія відкрита.

(2) Клуб супервізій – це можливість побудувати гіпотези щодо вирішення складних питань , спираючись на підтримку експертів. У ролі експертів – випускники програм по переговорах і медіації. У ролі «запитувачів» - випускники програм і друзі УЦМ або ті, хто хотів би стати ближчими до центра.

Як завжди, додану цінність у такій взаємодії отримують дві сторони: експерти – можливість потренувати свої аналітичні навички вирішення питань, спираючись на методологію медіації і Гарвардської переговорної моделі. «Господар проблеми» - отримує про-боно консультацію від реальних практиків, які отримали професійну підготовку як перемовники і медіатори.

Методологія, яка використовується – презентована нам нашими колегами з Німеччини – тренерами програми Бізнес-медіатор Академії Мюнхенської ТПП. Побудована на спеціальному алгоритмі і правилах взаємодії того, хто ставить питання і групи експертів.

Проблеми можуть торкатися питань, які вже були вирішені, але «не відпускають емоційно» АБО пов’язані з підготовкою до майбутніх переговорів.
Роботу групи експертів модерує тренер Українського Центру Медіації.

Приблизна періодичність проведення Клубів – раз на три місяця!
Використайте унікальну можливість попрацювати у колі професіоналів.

Розклад клубу супервізій та симуляцій ви можете подивитись в календарі: https://ukrmediation.com.ua/ua/kalendar-navchan-ta-podii


(3) Симулятор он-лайн
- можливість для всіх потренувати свої навички шляхом вибору правильної відповіді на симуляторі, який пропонує декілька варіантів відповіді. Скажемо правду – зазвичай це дається не легко. Але хто обіцяв, що буде легко? Обіцяли інтригу, емоції, бажання дійти до кінця а також можливість потренувати силу волі і терпіння.

Лінк на симулятор: http://play.ukrmediation.com.ua/simulation/list

Отже наснаги!

Календар подій

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Новини

БАЗОВІ НАВИЧКИ МЕДІАТОРА, ЛИПЕНЬ 2019

01.07.2019
5d11ce52ea5413690c6995495cd90945
«Якщо у Вас немає глибин, які у Вас можуть бути висоти?» - К. Юнг Програма Базові навички…

ЕМОЦІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ: СКЛАДОВІ ПРОДУКТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ

01.07.2019
4e3540dbf407785323c6168f2dc50104
● Як мені впоратися зі своїми емоціями в професійному та особистому житті? ● Як уникнути…

ПЕРЕГОВОРИ ЗА ІНТЕРЕСАМИ

01.07.2019
62981246 2632335800128533 6586171682279391232 o
« А що для вас важливо?»,- вже не третій день навчання розпочав дослідження інтересів…

Підпишіться на розсилку

Subscribe

Contact Information


Ukraine, Kyiv, Voloska 8/5 str.
4 NaUKMA building, 4th floor
tel.:+38 (044) 490-66-35
fax:+38 (044) 425-77-81
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Any part of these materials cannot be reflected or used in a different way
in any other form without a written consent of the people who possess copyright.

© 2009, Ukrainian Mediation Center
[UMC], kmbs